logo

Copyright ©2017
Işıl Halı Yıkama

Sayfa Yenileniyor...

Camili Halı Yıkama

Camili halı yıkama

Camili halı yıkama firmamız, geçmişten günümüze kadar insanlar özellikle bayanlar evlerinin temizliğine dikkat etmektedirler. Evlerimizin vazgeçilmezi olan halılarının temizliği hususunda titiz davranmaktadırlar. Ancak takdir edersiniz ki iş hayatının verdiği yorgunluk ile halılarımızı temizleyemeyebiliyoruz. İşte tam bu noktada bu işi yapmak için kurulmuş firmalar devreye giriyor. Peki, firmalar halılarınızı nasıl temizliyor?

Halılarınızın Geçtiği İşlemler

•Halılarınız fabrikamıza geldikten sonra ilk olarak toz alma makinesinden geçirilir. Üzerinde kenarında bulunan tozlar temizlenir ve yıkamadan alınacak başarı artırılır.

•Tozları alınan halılar ana makine olan yıkama makinesine alınırlar. Bu makine halılarınızı en güzel şekilde yıkayacak ve durulayacaktır.

•Daha sonra sıkma makinelerine alınan halılarınızın suyu sıkılır ve minimum nem oranı ile kurutma süresini azaltılır.

•Tüm bu işlemler neticesinde tertemiz olan halılarınız büyük klimalara alınır ve kurumaya bırakılır.

Hangi Firma Halılarınızı En Güzel Şekilde Yıkar?

Birçok Camili halı temizleme fabrikasından hangisi daha iyidir diye araştırma yaptığınız zaman bazı kriterler ile yola çıkarsınız. Bir firmanın halınızı yıkama ve teslim etme süresi bir kriterdir. Kullandığı makinelerin kalitesi, çalışanlarının özverisi, çalışkanlığı bir kriterdir. Bununla birlikte, firmanın şube sayısı, müşteri hacmi gibi etkenler de belirleyici özellikler arasında girebilmektedir.
- Işıl Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz -


Işıl Halı Temizleme

Halı yıkamada gereken önemi göstermeyen bir çok halı yıkama firması halılarınızı bozmakta ve halı renklerinizi birbirine karıştırmaktadır.

Işıl Halı Yıkama

Eski halılarınız her yıkama sonrası biraz daha mı aşınıyor. Işıl Halı Yıkama ile artık bu sorun tarih oluyor.

Işıl Halı Yıkama Firması

Ücretsiz servisimiz ve 48 saatte teslim edilen halılarınızla kış günlerinde de halılarınızı günlerce beklemek zorunda değilsiniz.

Halınız Emin Ellerde

Halınızda sorun mu var ? Hemen Işıl Halı Yıkamayı arayın ve renkleri sorunlu olan halılarınızı onaralım.

Overlok

Halılarınızın overloğunda sorun mu var? Bırakın Işıl Halı yıkama uzman ekibi ile halılarınızın overloğunu itina ile yenilesin.

Işıl Halı Yıkama

Işıl Halı Yıkama'dan sorulur. 21 yıllık tecrübemizle Işıl Halı Yıkama sektöründe öncü ve lider firmayız.